DIESELLAND
AUTORAK

AUTORAK jest jednym z największych dostawców na polskim rynku, który współpracuje z firmami z całego świata.
W magazynie znajdują się najwyższej jakości części zamienne do silników DIESEL. AUTORAK oferuje również kompleksową pomoc w doborze najlepszego wyposażenia warsztatu. Naszą marką jest DIESELLAND.

O NAS

Ponad 30 lat doświadczenia

3 940 M3
powierzchnia magazynowa

150 000
produktów w magazynie

41
nasz zespół

AUTORAK – WSZYSTKO DO DIESLA

Firma AUTORAK została założona w 1992 roku i od początku specjalizuje się w dystrybucji części zamiennych urządzeń wtryskowych do silników wysokoprężnych.
Naszą marką jest:

Firma rozpoczęła działalność jako dystrybutor części zamiennych od lokalnych producentów: rozpylaczy, zaworków, tłoczków. Z czasem nawiązała współpracę z włoskimi producentami, oraz została dystrybutorem części zamiennych BOSCH. Firma rozszerzyła również ofertę o narzędzia i urządzenia do serwisów diesla, stając się partnerem dla każdego serwisu diesla.

Obecnie AUTORAK jest jednym z największych dostawców na rynku lokalnym i współpracuje z dostawcami z całego świata. Magazyn posiada ogromne zapasy OEM, najlepszej jakości części zamiennych do diesela, obejmujące większość systemów wtrysku paliwa do silników wysokoprężnych. AUTORAK oferuje również pomoc w kompleksowym wyposażeniu serwisu w narzędzia diagnostyczne.

AUTORAK – jeden z największych partnerów BOSCH POLSKA, DELPHI POLAND, CONTINENTAL
AUTORAK – należy do GROUPAUTO INTERNATIONAL

Części zamienne do silników Diesla

AUTORAK jest dystrybutorem części zamiennych do układów wtrysku paliwa (w tym układów benzynowych) do wszystkich typów pojazdów oraz silników stacjonarnych. Firma oferuje największy w Polsce magazyn: pomp wtryskowych, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, rozpylaczy, zaworów, czujników, uszczelek i wszelkich innych elementów układów paliwowych montowanych w najstarszych i najnowszych silnikach wysokoprężnych. Ponadto oferuje czujniki i zawory do sterowania silnikiem, systemy turbo oraz profesjonalną chemię warsztatową.

POSIADAMY:
  • 3 940 m3 – powierzchnia magazynowa
  • 150 000 – produktów w magazynie
  • 41 – osoby w zespole

Sprzęt diagnostyczny do silników Diesla

Oferta diagnostycznych systemów pomiarowych i specjalistycznych narzędzi stanowi uzupełnienie oferty części zamiennych dla warsztatów i serwisów diesla.

AUTORAK jest partnerem każdego serwisu specjalizującego się w naprawach zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych układów wtryskowych. Firma posiada autoryzację na urządzenia pomiarowe BOSCH i HARTRIDGE. Firma oferuje również narzędzia i urządzenia diagnostyczne innych wiodących producentów takich jak Delphi Technologies, Continental, Magneti Marelli, SIRINI.


DLUX Regenerowane

AUTORAK oferuje szeroką gamę regenerowanych wtryskiwaczy Common Rail, EUI, PDE, inteligentnych wtryskiwaczy i pomp w ramach programu wymiany lub naprawy u klienta. Linia produktów regenerowanych DLUX REMANED zawiera jednostki podstawowe naprawione przy użyciu oryginalnych części zamiennych, w oparciu o technologię producenta. Wszystkie jednostki są sprawdzane na podstawowych planach testowych OE i homologowanym sprzęcie testowym OE (BOSCH, HARTRIDGE, CARBON ZAPP).

DLUX REMANED to linia produktów regenerowanych wtryskiwaczy i pomp wtryskowych Common Rail wiodących producentów: BOSCH, DELPHI, DENSO oraz SIEMENS/VDO/Continental (dodatkowo inteligentne wtryskiwacze systemu DELPHI). DLUX REMANED zawiera również wtryskiwacze Unit, EUI, PLD do samochodów ciężarowych i osobowych takich producentów jak: BOSCH, DELPHI i SIEMENS/VDO/Continental.

Linia produktów regenerowanych DLUX REMANED zawiera jednostki podstawowe naprawione przy użyciu oryginalnych części zamiennych, w oparciu o technologię producenta.
Proces naprawy obejmuje trzy główne etapy:

  • czyszczenie i weryfikacja
  • montaż i regulacja
  • testowanie i kodowanie

Wszystkie jednostki są sprawdzane na podstawowych planach testowych OE i homologowanym sprzęcie testowym OE (BOSCH, HARTRIDGE, Carbon Zapp). Wszystkie regenerowane elementy mają dołączony raport z testu z logo producenta.

WTRYSKIWACZE COMMON RAIL

DLUX REMANED oferuje naprawę wtryskiwaczy Common Rail: BOSCH, DELPHI i SIEMENS/VDO/Continental, a także pełną możliwości sprawdzania wtryskiwaczy DENSO i ich częściowej naprawy.

INTELIGENTNE WTRYSKIWACZE

Oferta DLUX REMANED obejmuje specjalny typ inteligentnych wtryskiwaczy systemu DELPHI. Wszystkie jednostki posiadają oryginalne części zamienne i protokół z testów.

POMPY WTRYSKOWE COMMON RAIL

Linia produktów oferuje naprawione pompy wtryskowe Common Rail: BOSCH (CP1, CP2, CP3, CP4), DELPHI (DFP1, DFP3, DFP4, DFP6), DENSO (HP0, HP2, HP3) oraz SIEMENS/VDO (DW10, DW10BTED, DV4TD, LYNKS, K9K, LION V6). Proces naprawy obejmuje weryfikację doboru części, naprawę mechaniczną, sprawdzenie i testowanie z protokołem.

POMPY VP

Linia DLUX REMANED oferuje pompy rotacyjne VP30/44. Wszystkie jednostki są naprawiane przy użyciu technologii producenta oraz testowanie i programowanie na stanowisku EPS815.

POMPA WTRYSKIWACZY

W ofercie znajdują się UIS, EUI, PLD do samochodów osobowych i ciężarowych: BOSCH, DELPHI, również sprawdzanie wtryskiwaczy SIEMENS/VDO/Continental.


Kontakt

ul. Sikorskiego 86, 39-400 Tarnobrzeg

(+48) 15 687 30 13

@dieselland.autorak

@dieselland.autorak